Slavobrána
222

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Slavobrána, 1993

litografie | 13,7 x 8 cm | sign. Jiří Bouda 93

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 Kč