Park
224

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Park, 2001

litografie | 13,5 x 7,7 cm | sign. Jiří Bouda 01

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč