Lokomotiva
228

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Lokomotiva, 1986

litografie | 6,5 x 17,7 cm | sign. Jiří Bouda 86

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč