Divoká Šárka
229

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Divoká Šárka, 2013

litografie | 14,5 x 11,3 cm | sign. Jiří Bouda 13

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 160 Kč