Na Příkopech
233

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Na Příkopech, 1988

litografie | 12,8 x 10 cm | sign. Jiří Bouda 88 | 10/200

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 180 Kč