Zámecké schody
234

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Zámecké schody, 1993

litografie | 16 x 11,5 cm | sign. Jiří Bouda 93 | 175/200

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč