Jabloňový vlak
235

Jiří Bouda (1934 - 2015)

Jabloňový vlak, 2001

litografie | 12,3 x 7,7 cm | sign. Jiří Bouda 01

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 280 Kč