>x
Jablko
003

Milan Albich (1925 - 2000)

Jablko, 1995

akryl na plátně a sololitu | 20 x 20 cm | sign. Albich 95 | rámováno

Vzadu opatřeno přípisem autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč