Hradčany
801

Jaroslav Holeček (1907 - 1982)

Hradčany, nedatováno

olej na plátně | 67 x 97 cm | sign. J. Holeček | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 400 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 7. prosince 2014 od 16.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014

HOTEL PRAHA A ČESKÁ POJIŠŤOVNA