Zima
008

Jaroslav Grus (1891 – 1983)

Zima, nedatováno

litografie | 43 × 59,5 cm | sign. J. Grus, aut. tisk, 1/6

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč

úterý 13. března - sobota 17. března 2018

JAROSLAV GRUS | POZŮSTALOST