Dědina s rybníky
076

Jaroslav Grus (1891 – 1983)

Dědina s rybníky, 1979

kombinovaná technika na papíře | 62,3 × 87,3 cm | sign. J. Grus 79, vzadu opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní Galerie v Praze, č. 438 A83559

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč

úterý 13. března - sobota 17. března 2018

JAROSLAV GRUS | POZŮSTALOST