Lávka
146

Jaroslav Grus (1891 – 1983)

Lávka, nedatováno

olej na plátně | 99 × 118 cm | vzadu opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní Galerie v Praze, č. 397 A83518

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč

úterý 13. března - sobota 17. března 2018

JAROSLAV GRUS | POZŮSTALOST