Dva domy pod silnicí
189

Jaroslav Grus (1891 – 1983)

Dva domy pod silnicí, 1980

olej na plátně | 100 × 130 cm | sign. J. Grus 80, vzadu opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní Galerie v Praze, č. 127 A83248

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

úterý 13. března - sobota 17. března 2018

JAROSLAV GRUS | POZŮSTALOST