Muž a žena
181

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Muž a žena, 60. léta

akvarel a fix na papíře | 31 x 22 cm | nesign. | opatřeno razítkem pozůstalosti Jiřího Balcara

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč

neděle 22. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 17. června - sobota 21. června 2014

JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST