Odpolední káva
267

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Odpolední káva, 1967

suchá jehla, lept, akvatinta | 49,5 x 32,7 cm | sign. Jiří Balcar 1967 | nátisk, opatřeno razítkem pozůstalosti Jiřího Balcara | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 22. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 17. června - sobota 21. června 2014

JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST