Kutná Hora
305

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Kutná Hora, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 44 x 31,7 cm | nesign. | opatřeno razítkem pozůstalosti Jiřího Balcara

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 900 Kč

neděle 22. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 17. června - sobota 21. června 2014

JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST