VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

neděle 18. dubna 2021
od 17.00 hodin

12.4. - 18.4. 2021

JOSEF ISTLER PRÁCE NA PAPÍŘE

Nabízená kolekce grafických listů pochází ze sbírky Istlerova osobního uměleckého tiskaře Jana Maulera (byl též tiskařem Adolfa Borna, Oty Janečka, Vladimír Komárka, Jindřicha Pilečka, ad.). Svoji sbírků grafických listů prezentoval Jan Mauler na samostatné výstavě v prostějovském KD Duha v roce 2011.

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
JOSEF ISTLER - PRÁCE NA PAPÍŘE68 %39 180 Kč
CELKEM68 %39 180 Kč