751

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Bez názvu, 50. – 80. léta

olej na plátně,
mírně poškozeno | 67 × 55 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 25. září 2016
od 17.30 hodin

úterý 20. září - sobota 24. září 2016

MIROSLAV TICHÝ