Dopis
065

Zdeněk Netopil

Dopis, 2018

litografie | 37,5 x 50 cm | sign. Zdeněk Netopil 2018 | 12/54

*1948 Šanov
Malíř, kreslíř, ilustrátor. VŠUP Praha (E. Weidlich). Od r. 1979 se věnuje grafickému designu, knižní, časopisové a volné tvorbě, později také poštovním známkám. Bylo realizováno více než 30 jeho návrhů. Je zastoupen v galeriích, muzeích a soukromých sbírkách doma i ve světě, např. v USA, Španělsku, Německu a Jižní Koreji.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč

SÁLOVÁ
sobota 19. listopadu 2022
od 14.15 hodin

Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec

09. 11. od 17.30 do 19.00 hod
10. 11. od 10.00 do 19.00 hod
11. 11. od 12.00 do 17.00 hod
12. - 13. 11. od 10.00 do 17.00 hod
15. - 17. 11. od 10.00 do 17.00 hod

TOMÁŠ LEXA

NADACE EURONISA

Přijměte pozvání na 26. benefiční aukci umění Nadace EURONISA.

Noemi Martinová, ředitelka nadace