Večerní světlo
084

Petr Ptáček

Večerní světlo, 2021

litografie | 42 x 29 cm | sign. Petr Ptáček 2021 | 71/80

*1965 Česká Lípa
Malíř, grafik. Odborný asistent AVU Praha 1994 - 2002, od r. 2004 výtvarníkem na volné noze. Zabývá se malbou, kresbou i grafikou. Hlavní tématem jsou nejrůznější stroje a dopravní prostředky. Pro Českou poštu navrhl několik poštovních známek. Je zastoupen v soukromých sbírkách v Evropě i v zámoří.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

SÁLOVÁ
sobota 19. listopadu 2022
od 14.15 hodin

Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec

09. 11. od 17.30 do 19.00 hod
10. 11. od 10.00 do 19.00 hod
11. 11. od 12.00 do 17.00 hod
12. - 13. 11. od 10.00 do 17.00 hod
15. - 17. 11. od 10.00 do 17.00 hod

TOMÁŠ LEXA

NADACE EURONISA

Přijměte pozvání na 26. benefiční aukci umění Nadace EURONISA.

Noemi Martinová, ředitelka nadace