Soutok
096

František Hodonský

Soutok, 2010

litografie | 53 x 38 cm | sign. Hodonský 2010 | 13/60

*1945 Moravský Písek
Malíř, sochař. AVU Praha (F. Jiroudek). Zabývá se malbou, grafikou a plastikou, především tématem krajiny v lužním prostoru. Je zastoupen ve veřejných i soukromých sbírkách, např. v Národní galerii v Praze, v Japonsku a USA.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

SÁLOVÁ
sobota 19. listopadu 2022
od 14.15 hodin

Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec

09. 11. od 17.30 do 19.00 hod
10. 11. od 10.00 do 19.00 hod
11. 11. od 12.00 do 17.00 hod
12. - 13. 11. od 10.00 do 17.00 hod
15. - 17. 11. od 10.00 do 17.00 hod

TOMÁŠ LEXA

NADACE EURONISA

Přijměte pozvání na 26. benefiční aukci umění Nadace EURONISA.

Noemi Martinová, ředitelka nadace