Žalý za deště
105

František Patočka

Žalý za deště

olej na papíře | 40 x 31; 60 x 50 cm | rámováno

1909 - 1996
Malíř, grafik. VŠUP Praha (F. Kysela). Vytvořil zejména pro Českou besedu stovky dokumentárních kreseb a grafik s náměty Lomnnice n. P., Liberce a okolí. V rodné Lomnici n. P. zaujímá významné místo ve sbírkách muzea.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč

SÁLOVÁ
sobota 19. listopadu 2022
od 14.15 hodin

Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec

09. 11. od 17.30 do 19.00 hod
10. 11. od 10.00 do 19.00 hod
11. 11. od 12.00 do 17.00 hod
12. - 13. 11. od 10.00 do 17.00 hod
15. - 17. 11. od 10.00 do 17.00 hod

TOMÁŠ LEXA

NADACE EURONISA

Přijměte pozvání na 26. benefiční aukci umění Nadace EURONISA.

Noemi Martinová, ředitelka nadace