Zátiší II.
023

Ota Janeček (1919 – 1996)

Zátiší II., 1970

olej na papíře | 90 × 63 cm | sign. Janeček 1970, č. soupisu 4152 | rámováno

Ota Janeček, Intuice, reprodukce č. 26, Prague Auctions & Nibiru, Praha, 2018

Ota Janeček, Galerie VZP, Praha, 2003; Ota Janeček, Intuice, Nová síň, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 52 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 24. června 2018

úterý 12. června - neděle 24. června 2018

OTA JANEČEK | VEČERNÍ AUKCE VYBRANÝCH DĚL