Zátiší se švestkami
046

Ota Janeček (1919 – 1996)

Zátiší se švestkami, 1947

olej na plátně | 100 × 81,5 cm | sign. O. Janeček 47, č. soupisu 2069 | rámováno

Ota Janeček, Obrazy, str. 48, Nibiru, Praha, 2003; Revue Art 2/2018, str. 37, Prague Auctions, Praha, 2018; Ota Janeček, Intuice, reprodukce č. 2, Prague Auctions & Nibiru, Praha, 2018

Ota Janeček, Léta čtyřicátá, Galerie Chodovská tvrz, Praha, 2002; Ota Janeček, Intuice, Nová síň, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 185 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 255 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 24. června 2018

úterý 12. června - neděle 24. června 2018

OTA JANEČEK | VEČERNÍ AUKCE VYBRANÝCH DĚL