Letící pták
047

Ota Janeček (1919 – 1996)

Letící pták, 1976

olej na plátně | 120 × 200 cm | sign. Ota Janeček 1976, č. soupisu 3159 | rámováno

Revue Art 2/2018, str. 39, Prague Auctions, Praha, 2018; Ota Janeček, Intuice, reprodukce č. 42, Prague Auctions & Nibiru, Praha, 2018

Ota Janeček, Obrazy, Výstavní síň Mánes, Praha, 1995; Ota Janeček, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov, 1996; Ota Janeček, Intuice, Nová síň, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 320 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 320 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 24. června 2018

úterý 12. června - neděle 24. června 2018

OTA JANEČEK | VEČERNÍ AUKCE VYBRANÝCH DĚL