VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

neděle 14. února 2021

8.2. - 14.2. 2021

PRÁCE NA PAPÍŘE

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
VYBRANÁ DÍLA70 %521 100 Kč
KRESBA70 %211 180 Kč
GRAFIKA84 %357 750 Kč
CELKEM78 %1 090 030 Kč