Balada o nenarozeném dítěti, Zpěv čtvrtý
019

Cyril Bouda (1901 - 1984)

litografie | 14 x 20,1 cm | značeno v tisku CB

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 120 Kč

DRAŽTE ON-LINE !!!

31.5. od 18 hod
přihlášení dražitele mohou zadávat limitydražit on-line

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jaroslav Vožniak, vyvolávací cena: 65 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Otakar Slavík, vyvolávací cena: 85 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Eduard Ovčáček, vyvolávací cena: 40 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jozef Jankovič, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Vladimír Skrepl, vyvolávací cena: 120 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Krištof Kintera, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Lubomír Typlt, vyvolávací cena: 19 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Pasta Oner, vyvolávací cena: 120 000 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE