Zkoumání plochy
046

Josef Hampl (1932)

Zkoumání plochy, 1983

litografie | 29,7 x 20,2 cm | sign. Hampl 83 | 28/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE