Sonety, 5 ks
075

Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)

Sonety, 5 ks, 1987

litografie, bibliofilie, původní přebal | 13,2 x 9,8 cm | sign. L. Jiřincová | 23/200

VYDAVATEL
Lyra Pragensis, 1987

Text William Shakespeare.

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE