Akt a zrcadlo
085

Ivan Komárek (1956)

Akt a zrcadlo, 2010

litografie | 21 x 28 cm | sign. Komárek 2010 | 64/130

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE