Mosty
128

Ivana Lomová (1959)

Mosty, 2005

litografie | 30 x 42 cm | sign. Ivana Lomová 2005 | 35/39

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE