Muž
129

Dominik Mareš (1972)

Muž,

litografie | 28,5 x 21,5 cm | sign. Dominik Mareš | 47/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE