Konkubína
143

Jiří Winter Neprakta (1924 - 2011)

Konkubína, 1984

serigrafie, mírně poškozeno | 30,7 x 20,7 cm | sign. Neprakta 1984 | 28/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE