Karotka a plastelína
184

Michael Rittstein (1949)

Karotka a plastelína, 1991

litografie | 36,4 x 37 cm | sign. M. Rittstein 91 | 10/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE