Kašpárek
200

Jiří Slíva (1947)

Kašpárek

litografie | 21,1 x 15,8 cm | sign. Jiří Slíva | 5/90

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE