Ulice
376

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Ulice, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm | opatřeno razítkem pozůstalosti Jiřího Balcara | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE