Vesnické tržiště
112

Ole Micky

Vesnické tržiště, 1991

Tanzánie, malba batiky | 51,5 × 70 cm | sign. Ole Micky super original 91 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech, Tanzánie.

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč

neděle 9. prosince 2018

úterý 4. prosince - neděle 9. prosince 2018

SBĚRATEL: ASIATIKA, AFRIKA, SKLO A OBRAZY