Pronásledovaná žena
018

Julius Mwyiomba

Pronásledovaná žena, 80. léta 20. století

řezba do hlazeného ebenového dřeva | v. 63 cm | sign. M

PROVENIENCE
Získáno kolem roku 1980 přímo od kmene Makonde, Tanzánie.

Modern Makonde Art, skupina Chitani.

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.