Chitan ochránce
020

Chitan ochránce, 80. léta 20. století

leštěná řezba do ebenového dřeva | v. 53,5 cm

PROVENIENCE
Získáno kolem roku 1980 přímo od kmene Makonde, Tanzánie.

Modern Makonde Art, skupina Chitani.

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.