Šaman
025

Šaman, 80. léta 20. století

leštěná řezba do ebenového dřeva | v. 107 cm

PROVENIENCE
Získáno kolem roku 1980 přímo od kmene Makonde, Tanzánie.

Modern Makonde Art, skupina Chitani.

VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.