Podlahový svícen
026

Podlahový svícen, 80. léta 20. století

leštěná řezba do ebenového dřeva | v. 83 cm

PROVENIENCE
Získáno kolem roku 1980 přímo od kmene Makonde, Tanzánie.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.