Masaj
029

Georje Ajuba

Masaj, 80. léta 20. století

řezba muže do ebenového dřeva | v. 55 cm | sign. Georje Ajuba

PROVENIENCE
Získáno kolem roku 1980 přímo od kmene Makonde, Tanzánie.

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.