Váza
231

Váza, nedatováno

kamenina s reliéfním dekorem, mírně poškozeno | v. 38 cm

Vyrobeno v keramických závodech Leningrad, Rusko.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.