Láhev
237

Láhev, 19. století

krakelovaný porcelán s kobaltovou malbou | 38 × 18 × 18 cm

Na dně natištěný štítový erb s korunou ve vavřínovém věnci.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.