Sklenice
251

Bořek Šípek (1949 – 2016)

Sklenice, nedatováno

sklo | v. 27,5 cm | sign. Bořek Šípek

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.