Robot
257

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Robot, 1946

tuš na papíře | 18 × 12 cm | sign. Kafka 46 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč

Sbírka československého diplomata II.