Děčín
259

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Děčín, 1955

kvaš a tuš na papíře | 39 × 27 cm | sign. Kafka Jar. 55/IX. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.