V zákulisí
262

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

V zákulisí, 1961

kvaš na papíře | 50 × 40 cm | sign. Kafka Jar. 61/IX. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.