Přemýšlející
263

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Přemýšlející, 1961

tempera a kvaš na kartonu | 50 × 40 cm | sign. Kafka Jar. 61/IV. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.