Rozhovor
264

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Rozhovor, 1956

kvaš a klíh na kartonu | 77 × 63 cm | sign. Kafka Jar. 56/XI. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.